Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

2. El araç ekspetizi ihtiyacından yola çıkarak Türkiye'de Oto Kontrol markasıyla bayilikler verebilmek, sistemimizi yaygınlaştırmak amacıyla şirketimiz 2013 yılında Denizli'nin İLK Araç Ekspertiz Merkezi unvanıyla açılmıştır.

Oto Kontrol 2014 yılında ISO 9001 Kalite Hizmet Belgesini almış , 2019'dan beri de TSE-HYB belgesine sahip İlk merkez olarak hizmet  vermeye devam etmektedir.

Oto Kontrol en iyi hizmeti üretebilmek sektörde yetkin ve kalıcı olabilmek amacıyla arge çalışmalarına ve eğitime oldukça önem vermektedir.

Oto Kontrol süreç içerisinde geliştirdiği Türkiye'nin önde gelen  profesyonel  ekspertiz sistemi ile tüm süreçlerin dijital ortamda takip edilmesini sağlamış, müsteri memnuniyetini de daimi olarak denetleyen bir firma olmuştur.

Amacımız tüm müşterilerimizin nezih bir ortamda, tarafsız bakış açısıyla, güvenilir ekspertiz ve raporlama hizmeti alması, sorunsuz ve değerinde araç almalarını sağlamaktır.

Merkezimiz Türkiye'nin saygın filo şirketlerinin de Denizlideki tek çözüm ortağıdır.Açıldığımız yıldan beri LEASEPLAN-TEBARVAL-HEDEF FİLO-ALD-MERCEDES BENZ gibi firmaların araç teslim ve ekspertiz noktasıdır.

Ayrıca 2019'dan beri SAHİBİNDEN.COM'un da Denizli ekspertiz çözüm ortağıdır.

Oto Kontrol Türkiye'nin ilk profesyonel ekspertiz birliği olan  Türkiye Taşıt Eksperleri Derneği  Kurucu Üyesidir.

Oto Kontrol markasıyla otomotivin diğer alanlarında da hizmet vermekiçin ekspertizdeki  profesyonel bakış açısıyla 2015'ten beri bağımsız  Tamir Bakım  ve Detaylı Temizlik bölümünde, 2019 dan beri de Kaporta Boya bölümünde hizmet ağını genişletmiştir. 

Son teknolojiyle dizayn edilmiş servisimiz, alanında uzman ve güleryüzlü personelimiz ve tarafsız bakış açımızı Türkiye'nin diğer illerine de taşımak için  birlikte yol almaya hazırız.